Voorjaarscompetitie 2020: Competitieprogramma Senioren Holland-Noord | |||||
5e klasse - Poule H | |||||
. | |||||
13701 | WO 22 jan 20:00 | TTV Heemskerk 3 | 4 | Amstelveen 9 | 6 |
13703 | DO 23 jan 20:00 | Diemen 7 | 1 | Het Nootwheer 14 | 9 |
13702 | VR 24 jan 20:00 | JOVO 9 | 3 | TSTZ Haarlem 10 | 7 |
. | |||||
13705 | MA 27 jan 20:00 | Amstelveen 9 | 8 | JOVO 9 | 2 |
13704 | DO 30 jan 20:00 | Het Nootwheer 14 | 8 | TTV Heemskerk 3 | 2 |
13706 | VR 31 jan 20:15 | TSTZ Haarlem 10 | 8 | Diemen 7 | 2 |
. | |||||
13707 | WO 05 feb 20:00 | TTV Heemskerk 3 | 9 | JOVO 9 | 1 |
13708 | DO 06 feb 20:00 | Diemen 7 | 4 | Amstelveen 9 | 6 |
13709 | VR 07 feb 20:15 | TSTZ Haarlem 10 | 0 | Het Nootwheer 14 | 10 |
. | |||||
13711 | MA 02 mrt 20:00 | Amstelveen 9 | 5 | TSTZ Haarlem 10 | 5 |
13710 | DO 05 mrt 20:00 | Diemen 7 | 3 | TTV Heemskerk 3 | 7 |
13712 | VR 06 mrt 20:00 | JOVO 9 | 2 | Het Nootwheer 14 | 8 |
. | |||||
13713 | WO 11 mrt 20:00 | TTV Heemskerk 3 | 9 | TSTZ Haarlem 10 | 1 |
13714 | DO 12 mrt 20:00 | Het Nootwheer 14 | Amstelveen 9 | ||
13715 | VR 13 mrt 20:00 | JOVO 9 | Diemen 7 | ||
. | |||||
13716 | MA 16 mrt 20:00 | Amstelveen 9 | TTV Heemskerk 3 | ||
13718 | DO 19 mrt 20:00 | Het Nootwheer 14 | Diemen 7 | ||
13717 | VR 20 mrt 20:15 | TSTZ Haarlem 10 | JOVO 9 | ||
. | |||||
13719 | WO 01 apr 20:00 | TTV Heemskerk 3 | Het Nootwheer 14 | ||
13721 | DO 02 apr 20:00 | Diemen 7 | TSTZ Haarlem 10 | ||
13720 | VR 03 apr 20:00 | JOVO 9 | Amstelveen 9 | ||
. | |||||
13723 | MA 06 apr 20:00 | Amstelveen 9 | Diemen 7 | ||
13724 | DO 09 apr 20:00 | Het Nootwheer 14 | TSTZ Haarlem 10 | ||
13722 | VR 10 apr 20:00 | JOVO 9 | TTV Heemskerk 3 | ||
. | |||||
13725 | WO 15 apr 20:00 | TTV Heemskerk 3 | Diemen 7 | ||
13727 | DO 16 apr 20:00 | Het Nootwheer 14 | JOVO 9 | ||
13726 | VR 17 apr 20:15 | TSTZ Haarlem 10 | Amstelveen 9 | ||
. | |||||
13729 | MA 20 apr 20:00 | Amstelveen 9 | Het Nootwheer 14 | ||
13730 | DO 23 apr 20:00 | Diemen 7 | JOVO 9 | ||
13728 | VR 24 apr 20:15 | TSTZ Haarlem 10 | TTV Heemskerk 3 | ||
. | |||||
Team | Wedstrijd adres | Postcode | Plaats | Telefoon | |
. | |||||
JOVO 9 | Wachliedplantsoen 1 | 1055 SB | Amsterdam | 06-15390356 | |
TSTZ Haarlem 10 | Badhuisstraat 13 | 2012 CM | Haarlem | 023-5311011 | |
Het Nootwheer 14 | J P Sweelinckstr. 4-A | 1443 MA | Purmerend | 06-15615767 | |
Heemskerk 3 | Visserstraat 6-bĀ | 1964 ST | Heemskerk | ||
Amstelveen 8 | Landtong 14 | 1186 GP | Amstelveen | 06-24974790 | |
Diemen 7 | Ouderkerkerlaan 10 | 1112 BE | DiemenĀ | 020-6901551 | |
. |